Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos

Cena od: 340 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Unikátní Free Fish pelety obsahují vše, co boilies stejné příchuti - stejný boilies mix, stejné množství extraktů a atraktorů, tekutý amino komplex i oleje. Prostě stejná lahůdka jako boilies, ale rozpustná. Pod háčkem vydrží 3-4 hodiny, podle teploty vody a aktivitě menších ryb. Perfektní na rychlé chytání, na závody, do PVA punčoch a na krmení. Nejkvalitnější pelety na trhu!


Průměr 20 mm


Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos


U popisu budu velmi stručný, účinnost Lososa nenechává chladné ostatní firmy... Směs je složená z pečlivě sestaveného mixu rybích mouček, jejich enzymatických produktů, 6 druhů játrových produktů v ideálním poměru. Obsahuje několik druhů ptačích zobů i slavný robin red. Ve směsi jsou zastoupeny suroviny, které se běžně při výrobě návnad a nástrah nepoužívají a držím si je v tajnosti. Díky nim boilies nelze zakonzervovat.


Originál jedné z nejlepších esencí všech dob Fresh smoked salmon od firmy Solar přináší velké množství záběrů a neskutečnou silou přitahuje kapry. S vynikajícími tekutými potravami, z nichž jednu sám vyrábím, tvoří vůbec nejrychlejší amino komplex na kapří monstra - AK Čerstvý uzený losos.


Toto boilies již 12 let dokazuje svou neuvěřitelnou účinnost. Má na kontě ohromné množství trofejních kaprů ze všech druhů vod, osobní rekordy rybářů a mnoho vyhraných závodů. Funguje celoročně. I v chladné vodě mu kapři neodolají. Kdo jej jednou vyzkouší, už na něj chytá pořád. Přineslo mi nejvíce spokojených, stálých zákazníků. Je od začátku základním kamenem firmy Free Fish. Kdo mě sleduje, ví, že sám mám na Lososa mnohokrát zvednutý osobák v kaprovi, amurovi, sumcovi, dokonce i candátovi.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.