Česnek

Cena: 290 Kč
Kód: FFSEOC
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Nabízím kvalitní, osvědčené esenciální oleje, které léta používám do Free Fish boilies. Esenciální oleje jsou pravým jménem Silice a jsou to těkavé, obvykle olejovité látky. Získávají se z rostlinného materiálu extrakcí následovanou obvykle destilací s vodní párou. Mají nižší hustotu než voda, tedy stoupají k hladině.


To by bylo k odbornému popisu. Důležité je, že jsou to přírodní produkty, které ryby prokazatelně lákají. Oproti esencím jsou mnohem více koncentrované. Já je používám do boilies obvykle společně s nějakou esencí, ale dají se použít také samostatně. Někdo s velkými úspěchy v esenčákách i dipuje. Mají široké využití. Sami vyzkoušejte co esenciální oleje-silice dokáží.


Balení 20 ml vystačí při standardním dávkování na mnoho kil boilies. K přesnému dávkování mám v nabídce stříkačky. Poslouží mnohem lépe než dávkování kapáním.


Silice česnek je má velice oblíbená. Pokud chcete pořádné česnekové boilies, doporučuji tento produkt ještě zkobinovat s Tekutým česnekekovým extraktem, případně ještě s jednou ze sypkých česnekových surovin - Česneková moučka, Česnekový extrakt.


Dávkování 0,2-0,5 ml / 1 kg mixu.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.