CRU - Centurion 2000 ATS

Cena od: 179 Kč
Kód:
Výrobce: Carp`R`Us
Popis zboží

Stvořen pro chytání v těžkých podmínkách. Perfektní tvar, který sedí v kapří tlamce bez pohnutí i při těch nejsilovějších soubojích.


Jeden z nejoblíbenějších tvarů kontinentálních lovců velkých ryb, který je prověřen mnoha lety a nespočtem obrovských úlovků.


Po dlouhodobém testování jsme si jisti, že nová řada háčků ATS Technology je tím nejlepším, co je v nynější době na trhu.


Je vyrobena tím nejlepším a nejrespektovanějším výrobcem háčků v Japonsku za použití té nejkvalitnější Japonské oceli. Háčky prochází patentovaným procesem temperace, která jim dodává perfektní pevnost a dlouhodobou ostrost.


Nová matná povrchová úprava, která není teflon, zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a nesnižuje pevnost háčků jako je tomu u klasických teflonových háčků.  • Free Fish tip - Ondřej Kopačka - "Mé nejoblíbenější háčky, v podstatě už jiné nepoužívám. Velikost 4. požívám na boilies 24 mm a 20 mm, velikost 6. na všechny menší nástrahy. Veškeré kapry, sumce, zkrátka vše co jsem chytil na kaprové pruty za poslední léta jsem z 99% vytáhnul na Centuriony 2000!"Vlastnosti

Značka: Carp`R`Us

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.