Dipované pelety - Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos

Cena od: 360 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Unikátní Free Fish dipované pelety obsahují na gram přesně stejné množství atraktorů, extraktů, rybích a živočišných mouček jako boilies stejné příchuti. Stejně tak na mililitr přesně tekutých potrav, esencí a olejů. Liší se pouze tím, že pelety neobsahují čerstvá vejce a obsahují minimální množství surovin umožňujících napeletování.    


Prostě stejná lahůdka jako boilies, ale rozpustná. Navíc jsou veškeré Free Fish pelety nadipováné. Tedy po vhození do vody okamžitě fungují a uvolňují velké množství vůní a potravních signálů. Pod háčkem vydrží 3-6 hodiny, podle teploty vody a aktivitě menších ryb. Perfektní na rychlé chytání, na závody, do PVA punčoch a na krmení. Nejkvalitnější pelety na trhu!


Průměr 20 mm.


Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos


U popisu budu velmi stručný, účinnost Lososa nenechává chladné ostatní firmy... Směs je složená z pečlivě sestaveného mixu rybích mouček, jejich enzymatických produktů, 6 druhů játrových produktů v ideálním poměru. Obsahuje několik druhů ptačích zobů i slavný robin red. Ve směsi jsou zastoupeny suroviny, které se běžně při výrobě návnad a nástrah nepoužívají a držím si je v tajnosti. Díky nim boilies nelze zakonzervovat.


Originál jedné z nejlepších esencí všech dob Fresh smoked salmon od firmy Solar přináší velké množství záběrů a neskutečnou silou přitahuje kapry. S vynikajícími tekutými potravami, z nichž jednu sám vyrábím, tvoří vůbec nejrychlejší amino komplex na kapří monstra - AK Čerstvý uzený losos.


Toto boilies již od roku 2008 dokazuje svou neuvěřitelnou účinnost. Má na kontě ohromné množství trofejních kaprů ze všech druhů vod, osobní rekordy rybářů a mnoho vyhraných závodů. Funguje celoročně. I v chladné vodě mu kapři neodolají. Kdo jej jednou vyzkouší, už na něj chytá pořád. Přineslo mi nejvíce spokojených, stálých zákazníků. Je od začátku základním kamenem firmy Free Fish. Kdo mě sleduje, ví, že sám mám na Lososa mnohokrát zvednutý osobák v kaprovi, amurovi, sumcovi, dokonce i candátovi.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.