dipovaný Červený játrový losos + AK Čerstvý užený losos v soli

Cena od: 460 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Speciální boilies z výrobny Free Fish - trvanlivé bez konzervantů. Červený játrový losos s AK Čerstvý uzený losos již od roku 2008 dokazuje svou neuvěřitelnou účinnost. Má na kontě ohromné množství trofejních kaprů ze všech druhů vod, osobní rekordy rybářů a mnoho vyhraných závodů. Toto boilies má jedinečné složení, díky kterému nejde zakonzervovat. Celá léts se prodává jako mraženka, přesto je po celou dobu jedno z nejprodávanějších boilies Free Fish. Za léta používání jsem si všiml, že po zalití dipem a následném zaschnutí se boilies nekazí. Po přidání trocha soli pro udržení sucha v balení mohu garantovat 6 měsíců minimální trvanlivosti.


Tímto se Červený játrový losos s AK Čerstvý uzený losos dostává do rukou rybářům, kteří dávají přednost trvanlivému před mraženým boilies. Bez konzervantů, ideálně nadipované, připravené na chytání trofejních kaprů! Kdo nemáte místo v mrazáku, je tato varianta právě pro Vás.


 Popis -


U popisu budu velmi stručný, účinnost tohoto boilies nenechává chladné ostatní firmy... Směs je složená z pečlivě sestaveného mixu rybích mouček, jejich enzymatických produktů, 6 druhů játrových produktů v ideálním poměru. Obsahuje několik druhů ptačích zobů i slavný robin red. Ve směsi jsou zastoupeny suroviny, které se běžně při výrobě návnad a nástrah nepoužívají  a držím si je v tajnosti. Díky nim boilies nelze zakonzervovat.


Originální esence Fresh smoked salmon přináší velké množství záběrů a neskutečnou silou přitahuje kapry. S vynikajícími tekutými potravami, z nichž jednu (Free Fish liquid) sám vyrábím, tvoří vůbec nejrychlejší amino komplex na kapří monstra - AK Čerstvý uzený losos.


Toto boilies funguje celoročně. I v chladné vodě mu kapři neodolají. Kdo jej jednou vyzkouší, už na něj chytá pořád. Přineslo mi nejvíce spokojených, stálých zákazníků. Je od začátku základním kamenem firmy Free Fish. Kdo mě sleduje, ví, že sám mám na Lososa mnohokrát zvednutý osobák v kaprovi, amurovi, sumcovi, dokonce i candátovi.


Balení -


1 kg zip sáček


3 kg kbelík Free Fish


6 kg kbelík Free Fish


 


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.