Konopí, ovoce s AK Scopex

Cena od: 330 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Konopí, ovoce je neodolatelná, sladce vonící směs ptačích zobů. Základ tvoří drcené konopí a zcela nové přísady, jakými jsou: mleté opravdové ovoce, ovocné extrakty a velký podíl několika druhů ovocných ptačích zobů. Směsi tyto nezvyklé komponenty dávají sladkou chuť a aroma, které samo o sobě snadno překoná různé sladké, mdlé esence. Kombinace těchto produktů je dále doplněna mléčnými rozpustnými proteiny, rostlinnými extrakty a tepelně upravenými surovinami.


Amino komplex Scopex je postavený na rostlinných tekutých potravách s originální anglickou esencí Scopex s mírnou dávkou skvělého esenciálního oleje Pomeranč.


S takto důmyslným boilies s obsahem ovoce a konopí jste se nesetkali vy ani kapři. To vám můžu garantovat. Přesto, že se jedná o boilies z ptačích zobů, můžete jej použít i pro dlouhodobé vnadění. Je velmi dobře stravitelné. Ideální je zejména na revíry, kde už mají kapři plné požeráky boilies s obsahem masových a rybích mouček. Scopex doporučuji zejména do teplé vody. V létě toto boilies čaruje, často přechytá masové boilies a chutná i amurům.


 


Boilies vyrábím standardně v průměru 20 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm, 24mm a 30 mm. Pokud chcete jiné průměry než 20 mm, stačí napsat jaké do poznámky při dokončování objednávky.


 


(Na objednávku pro Vás vyrobím Konopí, ovoce s AK Ananas. Tato varianta amino komplexu s dráždivou esencí Ester pineapple od firmy Solar s Kyselinou máselnou, postavenou na tekuté potravě Free Fish liquid, je léty ozkoušená. Kvůli skladovým možnostem a novinkám jsem toto boilies musel vyřadit ze standardní nabídky. Minimální objednávka je 20 kg.)Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.