Kořeněný smraďoch + AK Kořeněná brusinka

Cena od: 260 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Vyvážená směs z rybích mouček, rybích proteinů, ptačích zobů a tepelně zpracovaných objemových přísad poskytuje kaprovi skvělou výživovou hodnotu. Směs dále obsahuje mletá semena několika druhů zeleniny, semena konopí a semena divoce rostoucích rostlin. Díky běžně nepoužívaným semenům semletých před výrobou tohoto boilies, se Smraďoch velmi liší od klasických rybích mixů.


Amino komplex Kořeněná brusinka je založen podobně jako AK kořeněný smraďoch na masových a rostlinných derivátech a mořských přetrávených produktech. Obsahuje  také speciální koření. Ovšem vůně je zcela jiná. Místo smradu se z AK line příjemná, ovocná vůně kvalitní anglické esence Brusinka.


Díky vyvážené směsi, rozumné hladině tuků a skvělé dráždivé esenci, funguje celoročně. Každé brzké jaro dokazuje svoji sílu a vytáhne vždy první kapry z ledové vody. Kořeněný smraďoch s AK kořeněná brusinka je velký chytač kaprů, který se může řadit mezi mnohem dražší druhy boilies.


Náš team má výborné zkušenosti s chytáním na brusinku ve studené vodě. Vřele ji doporučuji na zimní chytání, zejména na brzké jaro. Má na kontě mnoho trofejních únorových a březnových kaprů za svazových vod!


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.