Kořeněný smraďoch + AK Kořeněná brusinka

Cena od: 260 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Vyvážená směs z rybích mouček, rybích proteinů, ptačích zobů a tepelně zpracovaných objemových přísad poskytuje kaprovi skvělou výživnou hodnotu. Směs dále obsahuje mletá semena několika druhů zeleniny, semena konopí a semena divoce rostoucích rostlin s prokazatelnou atraktivitou pro kapry. Tato směs se výrazně odlišuje od těch, na které jste zvyklí. Na dotvoření přitažlivosti jsme přidali koření, atraktory a extrakty v solidním množství.


Amino komplex kořeněná brusinka je založen podobně jako AK kořeněný smraďoch na masových a rostlinných derivátech a mořských přetrávených produktech. Obsahuje  také speciální koření. Ovšem vůně je zcela jiná. Místo smradu se z AK line příjemná, ovocná vůně kvalitní anglické esence brusinka.


Díky vyvážené směsi, rozumné hladině tuků a skvělé dráždivé esenci, funguje celoročně. Každé brzké jaro dokazuje svoji sílu a vytáhne vždy první kapry z ledové vody. Kořeněný smraďoch s AK kořeněná brusinka je velký chytač kaprů, který se může řadit mezi mnohem dražší druhy boilies.


Náš team má výborné zkušenosti s chytáním na brusinku ve studené vodě.Vřele ji doporučuji na zimní chytání, zejména na brzké jaro. Má na kontě několik únorových a březnových kaprů přes 15 kg za svazových vod! V sezóně dokáže také zazářit trofejními kapry, zatím největší měl 22,4 kg!


 


Boilies vyrábím standardně v průměru 20 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm, 24mm a 30 mm. Pokud chcete jiné průměry než 20 mm, stačí napsat jaké do poznámky při dokončování objednávky.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.