Kořeněný smraďoch + AK Kořeněný smraďoch

Cena od: 195 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Unikátní Free Fish pelety obsahují vše, co boilies stejné příchuti - stejný boilies mix, stejné množství extraktů a atraktorů, tekutý amino komplex i oleje. Prostě stejná lahůdka jako boilies, ale rozpustná. Pod háčkem vydrží 3-4 hodiny, podle teploty vody a aktivitě menších ryb. Perfektní na rychlé chytání, na závody, do PVA punčoch a na krmení. Nejkvalitnější pelety na trhu!


Průměr 20 mm.


 


Kořeněný smraďoch -


Vyvážená směs z rybích mouček, rybích proteinů, ptačích zobů a tepelně zpracovaných objemových přísad poskytuje kaprovi skvělou výživnou hodnotu. Směs dále obsahuje mletá semena několika druhů zeleniny, semena konopí a semena divoce rostoucích rostlin s prokazatelnou atraktivitou pro kapry. Tato směs se výrazně odlišuje od těch, na které jste zvyklí. Na dotvoření přitažlivosti jsme přidali koření, atraktory a extrakty v solidním množství.


Amino komplex kořeněný smraďoch je založen na masových a rostlinných derivátech, mořských přetrávených produktech a v neposlední řadě obsahuje i speciální koření. Místo esencí jsem použil pouze přírodní dráždidla, jímž hrají prim dva česnekové produkty - Esenciální olej česnek a Tekutý česnekový extrakt.


Díky vyvážené směsi, rozumné hladině tuků a atrakčním složkám, funguje celoročně na všech typech vod. Kořeněný smraďoch je velký chytač kaprů, který se může řadit mezi mnohem dražší druhy. Neobsahuje žádné uměle vytvořené příchutě, tudíž mu kapři důvěřují, vrací se na krmné místo a odměňují se spoustou záběrů.


Smráďa je v nabídce téměř od počátku Free Fish. Za tu dobu dokázal dostat na podložku trofejní kapry ze všech typů vod ČR i zahraničí a je dlouhodobě nejprodávanější.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.