Kreveta / Šveska

Cena od: 159 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Trojice nejlevnějších boilies Free Fish je vyráběna speciálně na masivní zákrmy, rychlé přilákání a dlouhodobé udržení kaprů na lovném místě. Boilies jsou postavené ze surovin s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Obsahují kvalitní tekuté potravy a oleje. Samozřejmě jako všechny boilies Free Fish jsou vyráběné z čerstvých vajec. Jsou pevné, vydrží i 24 hodin nastražené, žádné rozpadavé krmení pro bílou rybu. Zkrátka poctivé, vysoce výživné boilies, přesně jak to má u návnad pro účel krmení být.  Se slepeným ovoněným šrotem, co se prodává jako "krmňáky", to nemá nic společného!


Všechny tři druhy boilies byly testovány dva roky na všech typech vod. Za tu dobu nachytalo spoustu krásných ryb a dopomohlo našemu teamu k úspěšným výpravám. Ještě před spuštěním oficiálního prodeje na e-shopu se stalo nejprodávanějším boilies z nabídky. Myslím, že poměr cena/kvalita je nejlepší mezi všemi boilies na trhu. Výbornou cenu si mohu dovolit díky tomu, že nenabízím produkty Free Fish velkoobchodně. Zejména 10 kg balení za 1200 Kč je velmi žádané.


Kreveta / Švestka


Sladké boilies postavené na ptačích zobech s lehkou dávkou chilli. Vysoký obsah proteinů zde zaručují játrové produkty, mléčné, vaječné a rostlinné proteiny. Tučnost zde zajišťují rozemletá semena a konopný olej. Tekutou složkou jsou zde tekutá játra. Tuto tekutou potravu obsahuje i dip, který ke koulím vřele doporučuji. Příjemnou vůni boilies má na svědomí osvědčená esence Švestka. Tohle boilies chytalo od začátku testování pěkné kapry, ale zasloužilo by si i označení amuří speciál. Na žádné jiné boilies z nabídky se nenachytalo tolik amurů, včetně trofejních kusů ze svazových vod.


Krom chytání na toto boilies se hodí na masivní zákrmy k boilies -


Konopí ovoce s AK Scopex


Ostrý zimní losos s AK Ledový šok


Milk shake


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 30 mm. Pokud chcete tento průměr, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.