Krill / Seafood

Cena od: 159 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Trojice nejlevnějších boilies Free Fish je vyráběna speciálně na masivní zákrmy, rychlé přilákání a dlouhodobé udržení kaprů na lovném místě. Boilies jsou postavené ze surovin s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Obsahují kvalitní tekuté potravy a oleje. Samozřejmě jako všechny boilies Free Fish jsou vyráběné z čerstvých vajec. Jsou pevné, vydrží i 24 hodin nastražené, žádné rozpadavé krmení pro bílou rybu. Zkrátka poctivé, vysoce výživné boilies, přesně jak to má u návnad pro účel krmení být.  Se slepeným ovoněným šrotem, co se prodává jako "krmňáky", to nemá nic společného!


Všechny tři druhy boilies byly testovány dva roky na všech typech vod. Za tu dobu nachytalo spoustu krásných ryb a dopomohlo našemu teamu k úspěšným výpravám. Ještě před spuštěním oficiálního prodeje na e-shopu se stalo nejprodávanějším boilies z nabídky. Myslím, že poměr cena/kvalita je nejlepší mezi všemi boilies na trhu. Výbornou cenu si mohu dovolit díky tomu, že nenabízím produkty Free Fish velkoobchodně. Zejména 10 kg balení za 1200 Kč je velmi žádané.


Krill / Seafood


Boilies s vysokým obsahem skvělé krillové moučky a tekutého krillu. Vůni mořských plodů získává z kvalitní esence, krillu a dalších surovin z mořských živočichů a drcených mořských řas. Jako u ostatních boilies z řady pro masivní zákrmy je velmi výživné. Tekutý krill obsahuje i dip, který ke koulím vřele doporučuji. Tohle boilies chytlo hned na začátku testování kapra 19,4 kg z české svazovky, další úlovky následovaly a nepřestává rybáře překvapovat. Nyní má na již na kontě spoustu kaprů přes 20 kg včetně lysce 25,7 kg. Účinnost zdaleka neodpovídá jeho ceně. Ať už jím budete krmit k čemukoliv, určitě jej vyzkoušejte také nastražit.


Krom chytání na toto boilies se hodí na masivní zákrmy k boilies -


Ocean Master


K Total naturalu nedoporučuji krmit jiným boilies, přesto k němu chlapi z teamu s úspěchem Krill/seafoodem krmí.


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 30 mm. Pokud chcete 30tky, stačí to napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.