Method / Feeder mix - Lesní jahoda

Cena od: 330 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Nové Method / Feeder mixy jsou universální směsi vhodné pro chytání s klasickými krmítky, method feeder krmítky, na klasické feeder košíčky i na plavačku. Záleží na navlhčení, jak to máte rádi. Na mixech a celé produktové řadě jsem pracoval dvě sezóny a vybíral z desítek příchutí než jsme s teamem dospěli k finální  Lesní jahodě a Medovému citrusu. Účinnost Lesní jahody zdaleka převyšovala veškeré možné jahodové příchutě. Med jsem měl léta vyzkoušenou kvalitní příchuť a ještě jsem jí vyšperkoval výraznou přírodní vůní pomeranče a citronu.


Mixy obsahují kvalitní suroviny jako jsou čerstvě mletá semena řepky, konopí, prosa a kukuřice, mléčné proteiny, pekařské výrobky, ptačí zoby a vločky. Vyladěné, velmi účinné mixy za bezkonkurenční cenu. Tu si mohu dovolit jen kvůli tomu, že své výrobky nenabízím velkoobchodně do obchodů a nemusím počítat s maržemi obchodníků.


Vyzkoušejte společně s nástrahami ze stejné produktové řady a nešlápnete vedle. Vše jsme testovali celoročně na řekách, přehradách, pískovnách i soukromých revírech. Všude se mixy osvědčily na kapry, amury, jelce, trofejní cejny i ostatní druhy ryb.


Balení:  • Výhodné 10 kg balení

  • 3kg ve Free Fish kbelíkuVlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.