Mražené boilies - Červený játrový losos + AK Čerstvý uzený losos

Cena od: 440 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Boilies Červený játrový losos s AK Čerstvý uzený losos nabízím ve dvou variantách trvanlivou - dipovanou a zasypanou solí a právě klasiku mraženku. Mraženka má samozřejmě výhodu v naprosté čerstvosti. Vyndáte ji z mrazáku a máte dokonale čerstvou nástrahu. Jako každé mražené boilies musí být buď zamražené nebo schnout například v sacích nebo bedýnkách. Ještě je možnost si brát z mrazáku tolik, kolik za vycházku spotřebujete. Nebo můj tip na delší výpravy: boilies vyndat z mrazáku, nechat rozmrznout, nasypat do kýble, nadipovat a nechat zaschnout. Takto vydrží se nezkazit nejméně 14 dní. Sám jej takto používám. Pokud máte místo v mrazáku neváhejte a berte mraženou verzi, pokud ne, koukněte na verzi trvanlivou.


Popis -


U popisu budu velmi stručný, účinnost tohoto boilies nenechává chladné ostatní firmy... Směs je složená z pečlivě sestaveného mixu rybích mouček, jejich enzymatických produktů, 6 druhů játrových produktů v ideálním poměru. Obsahuje několik druhů ptačích zobů i slavný robin red. Ve směsi jsou zastoupeny suroviny, které se běžně při výrobě návnad a nástrah nepoužívají  a držím si je v tajnosti. Díky nim boilies nelze zakonzervovat.


Originální esence Fresh smoked salmon přináší velké množství záběrů a neskutečnou silou přitahuje kapry. S vynikajícími tekutými potravami, z nichž jednu (Free Fish liquid) sám vyrábím, tvoří vůbec nejrychlejší amino komplex na kapří monstra - AK Čerstvý uzený losos.


Toto boilies funguje celoročně. I v chladné vodě mu kapři neodolají. Kdo jej jednou vyzkouší, už na něj chytá pořád. Přineslo mi nejvíce spokojených, stálých zákazníků. Je od začátku základním kamenem firmy Free Fish. Kdo mě sleduje, ví, že sám mám na Lososa mnohokrát zvednutý osobák v kaprovi, amurovi, sumcovi, dokonce i candátovi.


Boilies vyrábím standardně v průměru 20 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm, 24mm a 30 mm. Pokud chcete jiné průměry než 20 mm, stačí napsat jaké do poznámky při dokončování objednávky.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.