Mražené boilies - Total natural

Cena od: 390 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Stálice ve v naší nabídce celoročně, výborně fungující boilies na všech typech vod. Koukněte na youtube kanál Free Fish TV, facebook Free Fish nebo zde do zpráv kolik Total natural chytá kaprů. Má na kontě několik kaprů z českých svazovek přes 28 kg a ze slovenské přehrady Králová dokonce kapra přes 30 kg!


Boilies založené na přirozené kapří potravě. Masové boilies s 0% rybích mouček je, myslím, jediné na světě! Neobsahuje dokonce ani žádné rozpustné extrakty a rozpustné suroviny, kterými se chlubím u ostatních Free Fish boilies. Každý výrobce tvrdí o každém boilies, jak je neokoukané, ale u Total naturalu je to skutečně pravda. Boilies obsahuje obří množství Moučky z larev, kterou si sám vyrábím, velké množství Patentkové moučky, kterou si sám vyrábím, Moučku z hmyzu, kterou si také sám vyrábím a další lahůdky.


V mražené podobě Total natural obsahuje coby tekutou složku pouze Natural džus, který vyrábím z živých patentek a červů. Dávkuji ho do boilies v 3x větším dávkování než se běžně dávkuje amino komplex! Neobsahuje žádné esence. Díky tomu je to ta nejlepší zbraň na velké opatrné kapry. Natural džus je pro tohle boilies určený také jako dip.


 
 


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.