Ocean master

Cena od: 520 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Boilies Ocean master jsem s teamem testoval a vyvíjel 4 roky. Na začátku testování se mi narodila první dcera a ta už se mnou tahá kapry. U Oceana se opravdu nic neuspěchalo. Za dobu co jsme ladili tuto jednu kuličku vzniklo a zaniklo x firem na krmení. Silný team, 49 různých verzí , tuny koulí spotřebované při testování a dlouhé úsilí dalo vzniknout tomuto jedinečnému boilies. Ocean master je můj splněný sen. Mohl bych tu o něm a úspěších při testování psát hodiny.


 Vezmeme to ve zkratce. Boilies je postavené z nejlepších mořských produktů - Ráčkové moučky, GLM, Krillových a Olihňových komponentů, mořských řas, EZT 97, rybích mouček a surovin, kterými jsem tuto extrémně hrubou směs udržel pohromadě a zabránil plavání...Tekutou složkou boilies a dipů jsou tekuté potravy z mořských živočichů , Free Fish liquid a originál nejlepší esence všech dob Squid, octopus. Popis surovin někomu něco řekne, někomu ne. Pro všechny je nejdůležitější obrovská účinnost, za kterou dám ruku do ohně. Co se na tohle boilies nachytalo při testování bylo neskutečné. Koukněte do zpráv od vody kolik kaprů přes 20 a 25 kg ze všech typů vod má tohle boilies na svědomí.


Vyšší cena Oceana je jednoduše daná použitými surovinami. Jen tekutá složka na kilogram tohohle boilies mě stojí přes stopadesát korun. Takové boilies žádný výrobce dodávající do obchodů nevyrobí. Jsem přesvědčen, že se léta testování, nejlepší suroviny a celé snažení kolem Ocean mastera vyplatilo. Možná tohle boilies nebude pro každého rybáře cenově přijatelné. Ovšem vyrábím pro vás dalších 11 druhů boilies z nichž 3 druhy jsou nejlevnější boilies z čerstvých vajec na trhu. Z levné trojice je Krill/Seafood přímo určený na masivní krmení k Ocean masterovi.


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.