Snag clips - vypínací závěsky + příslušenství

Cena od: 99 Kč
Kód:
Výrobce: Carp`R`Us
Popis zboží

Závěsky:


Jsou to jediné závěsky na světě, které mají následující výhody:


1. Dovolují rybáři uvolnit olovo tahem za vlasec prutem díky třem různým přítlakům patentního zámkového mechanismu. Jemný – střední a tuhý. Všechny ostatní závěsky jsou vyrobeny tak, že se u nich olovo uvolní pouze tahem za konec s háčkem (rybou). Proč by měla vypnutí olova ovlivňovat jen ryba? Také vy máte tu možnost!


2. Jako jediná závěska dovoluje rybě vyvléct se z kmenového vlasce a zbavit se olova pokud se vlasec přetrhne.


3. Mohou být bezpečně používány s olověnkou, oděruvzdornými fluorokarbonovými nástavci nebo silným monofilem. Ideální také pro rybaření v extrémních vzdálenostech s odpadávacím kamenem (připevněným pomocí elektrikářské spojky, gumičky nebo tenkého vlasce a následně zacvaknutého do ramínka bezpečnostní závěsky…).


Pro správnou funkci závěsky je nutné její použití společně s 5mm kroužky Safety Rig 5mm rings.
Pro maximální funkčnost použijte také originální Carp ´R´ Us převleky a jedinečné Gizmo obratlíky.
S touto naprosto fantastickou sestavou si můžete být 100% jisti unikátní bezpečností Vaší montáže a také její bezchybnou funkčností ve všech situacích.  • nabízíme ve 2 variantách – Silt (bahno – černá) a Weed (tráva – zelená)

  • 6 ks v balení


 


Převleky:


V barvách přesně odpovídajících našim bezpečnostním závěskám Snag Clips, na které dokonale pasují.  • nabízíme ve 2 variantách – Silt (bahno – černá) a Weed (tráva – zelená)

  • 10 ks v balení


 


Kroužky - Snag clip 5 mm ring:


Princip funkce našich bezpečnostních závěsek je založen na prostém uvázání 5mm kroužku na konec nástavce nebo kmenového vlasce. Pro správnou funkci závěsky jsou však nezbytné. Bez nich prostě fungovat nebudou.Vlastnosti

Značka: Carp`R`Us

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.