Trakker Podložka - Sanctuary Cradle / Sanctuary Cradle XL

Cena od: 4159 Kč
Kód:
Výrobce: Trakker
Popis zboží

Naše vaničkové podložky Trakker Sanctuary Cradle a Sanctuary Cradle XL byly navrženy tak, aby poskytly vašemu úlovku na břehu co největší bezpečí. Díky nim bude fotografování a manipulování i s tou největší rybou tak jednoduché a bezpečné, jak to jenom jde. Při navrhování rozměrů podložky jsme mysleli na to, aby byla optimální jak pro vás, tak i pro rybu. Součástí podložky je i multifunkční vodotěsný přehoz, který je z materiálu 420D PVC, který je šetrný k rybách a zároveň se dá jednoduše umýt. Tento přehoz má dvě využití. Zaprvé díky němu bude podložka držet vodu, takže Váš úlovek nebude na suchu. Druhá možnost použití je na dočasné přikrytí ryby, aby se zklidnila. Tento přehoz je plně odnímatelný, což umožňuje jednoduché čistění a dokonalé sušení podložky, díky čemuž se zamezí šíření onemocnění. Vnitřní síťka podložky je ze stejného rychleschnoucího materiálu jako náš Sanctuary Retention Sling. To umožňuje, aby voda rychle a jednoduše z podložky odtekla. Šest plně nastavitelných nožiček se širokými patkami proti zaboření do země zaručuje maximální stabilitu a dovoluje Vám postavit podložku v jakémkoliv terénu. V obou párech postranních nožiček jsou pojistky, které zabraňují jejich nechtěnému sklápění. Na jedné straně se nachází kapsa na váhu a další příslušenství, na které je zároveň připevněn klip, kterým podložku zabezpečíte, když je složená. Díky tomu je podložka velmi kompaktní a jednoduše se skladuje. Na vrchní straně gumového přehozu se nachází malý gumový návod a šetrné zacházení s úlovkem. Podložka je dodávána s přepravním obalem s ramenním popruhem a rukojeťmi.


Vlastnosti Trakker podložky Sanctuary Cradle  • přehoz z materiálu 420D PVC, který je šetrný k rybám a lze ho jednoduše umýt může být použit, aby držel v podložce vodu nebo na přikrytí ryby

  • rychleschnoucí síťka na vnitřní části podložky je vyrobena ze stejného materiálu jako Sanctuary Retention Sling V2

  • vysoko hustotní pěna po stranách okolo rámu podložky

  • 6 nastavitelných nohou s patkami proti zaboření do země

  • díky bezpečnostním pojistkám na nohách můžete podložku postavit na jakémkoliv terénu

  • na boční straně se nachází velká kapsa na uchování váhy a dalšího příslušenství

  • malý gumový návod pro správné zacházení s úlovkem

  • rychlé rozbalování a balení

  • při složení má podložka plochý profil, což je praktické při přepravě

  • dodáváno s přepravní taškou


Technické parametry


materiál: Polyester/ PVC


rozměry: 120 (D) x 60 (Š) x 30 (V) cm


hmotnost: 6,75 kg


 


Technické parametry XL


materiál: Polyester/ PVC


rozměry: 130 (D) x 70 (Š) x 35 (V) cm


hmotnost: 7,55 kg Vlastnosti

Značka: Trakker

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.