Trakker - Podložka Sanctuary Insta-Mat

Cena: 2599 Kč
Kód: TR212420
Výrobce: Trakker
Popis zboží

Představujeme Vám novou podložku, která vychází z konceptu rychle rozkládatelných podložek pod ryby. Její hlavní výhodou je super rychlé rozložení a minimální transportní rozměry. I přes to ale poskytuje tato podložka Insta-Mat maximální ochranu pro rybu. Při úplném rozepnutí podložky se samovolně rozloží lehký okolní rám, do kterého pouze stačí vložit středovou matraci. V tomto stavu už je podložka plně připravena k použití. Její složení je samozřejmě stejně jednoduché, stačí pouze vzít boční rám a pomocí složit ho do dvou kruhů. Poté již stačí pouze konstrukci umístit mezi matraci a zapnout. Matrace má výšku 50 mm a je bohatě polstrovaná a pokrytá PVC, které je maximálně šetrné k rybě.  Podložka je dostatečně zvýšená po celém svém obvodu, na koncích dosahuje výšky dokonce 30 cm, čímž znemožňuje rybě sklouznout z podložky a ublížit si tak. Na podložce se dále nachází přehoz přes horní stranu, který je opatřený suchým zipem. Ten rybě znemožňuje dostat se z podložky. Na obou koncích se nachází úchyty, díky kterým můžete podložky při velkém větru připevnit k zemi nebo po úspěšné výpravě pověsit, aby vyschnula.


Vzhledem ke svému designu se tato podložka navíc skvěle hodí při šoulačce k sezení. Perfektně Vám poslouží jak na týdenní výpravě na velké jezero, tak na krátké výpravě na řece.


Vlastnosti produktu  • složení a rozložení podložky během pár sekund

  • vnitřní matrace chytře slouží k uložení složené boční konstrukce

  • kompaktní podložka pro mobilní rybáře

  • matrace o výšce 50 mm je bohatě polstrovaná a pokrytá PVC, které je maximálně šetrné k rybě

  • přehoz přes horní stranu podložky, opatřený suchým zipem, který bezpečně udrží rybu v podložce

  • podložka je dostatečně zvýšená po celém svém obvodu, čímž znemožňuje rybě sklouznout z podložky

  • na spodní straně se nachází díry ve tvaru loga Trakker, které slouží k odtékání vody

  • na obou koncích se nachází úchyty, díky kterým můžete podložky při velkém větru připevnit k zemi nebo po pověsit, aby vyschnula

  • pohodlné neoprenové rukojeti

  • gumový návod na šetrnou péči o rybu


Technické specifikace


Materiál: měkké PVC 210D


Rozměry: 110 (D) x 50 (Š) x 30 (V) cmVlastnosti

Značka: Trakker

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.