Universal mix + AK Veselská klobása

Cena od: 199 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

V průběhu sezóny 2013 a 2014 jsem pro vás sestavoval a s našim teamem testoval variabilní, nutričně vyvážený boilies mix - Universal. Tímto produktem jsem vyšel vstříc zákazníkům, kteří chtěli cenově výhodné kvalitní boilies, které kapry rychle zaujme a zároveň je vhodné na dlouhodobé či masivní krmení. Díky hrubé struktuře Universal mixu, boilies dobře uvolňuje atraktory, čímž kapry rychle zaujme a díky výživnosti a skvělému amino profilu neztrácí na úspěšnosti i při dlouhých krmných kampaních.


Ve variantě s amino komplexem Veselská klobása boilies získává výrazně masovo – kořeněnou vůni. Skvěle chytá celý rok, vyjma nejmrazivějších období a osvědčilo se i na silně zabahněných revírech.


Na objednávku pro Vás vyrobím Universal mix s AK Sladký banán. Tato sladká varianta je léty ozkoušená, ale kvůli skladovým možnostem jsem toto boilies vyřadil ze standardní nabídky. Minimální objednávka je 20 kg.


 


Boilies vyrábím standardně v průměru 20 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm, 24mm a 30 mm. Pokud chcete jiné průměry než 20 mm, stačí napsat jaké do poznámky při dokončování objednávky.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.