Novinky léto 2022

15.08. 2022

Method /Feeder mixy a doplňky.....

freefish-005-edit.jpg

Vyslyšel jsem žádosti zákazníků a dvě sezóny jsem pro vás ladil Method / Feeder mixy za super cenu.  Při testování desítek verzí a příchutí mixů, účinnost Lesní jahody zdaleka převyšovala veškeré možné jahodové příchutě. Tak na ní padla volba. Byl jsem jí tak překvapený, že zvažuji i boilies se stejnou příchutí. Med jsem měl léta vyzkoušenou kvalitní příchuť a ještě jsem jí vyšperkoval výraznou přírodní vůní pomeranče a citronu.

Mixy jsou universální směsi vhodné pro chytání s klasickými krmítky, method krmítky, na klasické feeder košíčky i na plavačku. Záleží na navlhčení, jak to máte rádi. Bezkonkurenční cenu 10 kg za 490 Kč si při dnešních cenách všeho mohu dovolit jen kvůli tomu, že své výrobky nenabízím velkoobchodně do obchodů a nemusím tak počítat s maržemi obchodníků. Dnes i rybáři chytající na krmítka vědí, že čas na rybách je ten nejkrásnější a podnikají delší výpravy. Tam obzvláště oceníte velké balení o které jste si řekli.

Lesní jahoda

Medový citrus

Spolu s Method / Feeder mixy jsem pracoval i na ucelené řadě produktů pro lov s krmítky a lehkou kaprařinu:

 Method / Feeder dipy jsou jako klasické Free Fish dipy postavené na tekutých potravách doplněných o atraktory a esence. Ovšem místo 200 ml jsou 300 ml a tu třetinu tvoří kvalitní lososový olej. Není žádné tajemství, že stejně jako do boilies, pelet a dalších návnad, tak i do method či feeder mixů jsou oleje skvělou přísadou. Dip můžete přidávat do mixů nebo s ním nadipovat jakékoliv nástrahy jako jsou rohlíkové boilies, pelety, foukačky, rohlíky, kukuřice, brambory, kolínka.....

Rohlíkové boilies je univerzální nástraha a moje srdcovka. Na ně jsem chytil prvního kapra přes 10 kg. :-) Vysušené rohlíkové kuličky jsou napuštěny nejlepšími Free Fish atraktory a  obarveny do výrazných barev. Kuličky stačí napíchnout na háček za šňůrku a je připraveno k náhozu.

Chytací pelety o průměru 12 mm. Obsahují mléčné proteiny a stejné atraktory jako  Method / Feeder mixy stejné příchutě. Skvěle poslouží jako nástraha ke stejnojmennému mixu nebo samostatně na jemnou kaprařinu.

10 mm plovoucí boilies jsou určené zejména jako nástraha k Method / Feeder mixům. Využití najdou i v jemné kaprařině nebo jako plovoučka k nastražení boilies a pelet na panáčka.

Spreje obsahující čisté atraktory - esence a sladidla stejné jako obsahuje Method / Feeder mix, plovoucí boilies, pelety atd. dané produktové řady.  Jak již název napovídá jsou tyto spreje určené zejména k zatraktivnění pop up boilies a pěnových zig rig nástrah. Ovšem poslouží skvěle k silnému zatraktivnění všech možných nástrah jako jsou rohlíkové boilies, extrudy, těsta, atd.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.