Kšiltovky Kesamovky + sleva na oblečení Free Fish

12.06. 2024

Před 5ti lety jsem nechal udělat haldu kšiltovek od různých výrobců a ty rozdal klukům z teamu. Postupně jsem některé zařadil do prodeje.

Vždy se snažím, aby u oblečení Free Fish byl dobrý poměr cena / kvalita. Tahle je krásná, ale zdála se mi moc drahá. Nicméně odborník na kšiltovky Kesam po pěti letech pravidelného nošení řekl, že je mimořádně kvalitní, stále drží tvar a měl bych jí zařadit do prodeje. Souhlasil jsem a máte jí tady rovnou ve dvou variantách Free Fish log.
 
Oblečení Free Fish je velmi oblíbené a často mi říkáte, ať rozšířím sortiment o tepláky, kraťasy… Málo kdo si uvědomuje, jak je oblečení skladově objemné. Každý druh oblečení má 5 a více velikostí, mám jednu skladovou místnost v obchodě jen s boxy s oblečením FF. Nabízím ovšem možnost, že vám nechám pošít co chcete. Stálým zákazníkům a teamu zdarma. Tím si na sebe pletu bič, protože lidi chtějí všechno hned a já neovlivním, kdy má vyšívač čas. ???? Ale ta možnost tu je, mám tři druhy log a nechám vám je extra kvalitně vyšít, kam jen chcete. Třeba já jsem si nechal vytunit nové tepláky Trakker a jsou boží. Klidně vám je objednám. ????https://www.freefish.cz/.../trakker-teplaky-techpro-kd.../
 
Náš zákazník, náš pán. Ještě pro vás spouštím slevu 15% na veškeré oblečení od teď do 23.června v obchodě i zde na e-shopu

 

66699f7fd3d22.jpg
66699fa06f06e.jpg
6669a03742420.jpg
6669a05f5fa41.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.