Novinky podzim 2019

29.10. 2019

Hlavní novinkou je samozřejmě tento web! Plánoval jsem ho spustit již v létě, ale zabralo to více času, než jsem si myslel. Sezónu jsme ještě museli přežít se starým webem. A je to tady....

Hlavní novinkou je samozřejmě tento web! Plánoval jsem ho spustit již v létě, ale zabralo to více času, než jsem si myslel. Sezónu jsme ještě museli přežít se starým webem. A je to tady. Na tomto webu si můžete založit vlastní profil, vkládat zprávy od vody, samozřejmě objednávat zboží, atd.

V zimě bude čas na webu dále pracovat. Postupně budu vkládat další a další zboží, které prodávám v kamenné prodejně. Těšte se na firmy Cyprinus,  Carp r us, Giant fishing, Solar, Ridge monkey, Hell cat, Sonic, Wychwood, Shimano, Trakker... Pokud od těchto firem něco sháníte už nyní, zajeďte na prodejnu nebo mi napište na FB, e-mail nebo zavolejte. Dále chystám na e-shop více možností dopravy a další vychytávky.

Další novinkou je spuštění prodeje boilies určených pro masivní krmení Kreveta/Švestka, Krill/Seafood a Tuňák/Kaviár a dipy k těmto koulím. Informace o těchto koulích naleznete v popiskách u produktů.

To samé platí i u další novinky originálních pelet Free Fish. Pelety jsou vyladěné do detailu a určitě Vám přinesou spoustu úlovků.

Nyní pro vás vyvíjím a s teamem testuji hned dva druhy boilies. Boilies Zelená oliheň s AK Oliheň, chobotnice s výtažkem z koi kapra byla v prodeji 10 let beze změn. Bohužel nyní se přestaly vyrábět některé suroviny, které obsahovala - tekutý Shellfish koncentrát a další. Na druhou stranu se za těch 10 let dostaly na trh zcela nové tekuté i sypké suroviny z mořských potvor. Legendární esence Oliheň/ chobotnice s výtažkem z koi kapra zůstane zachována a zbytek nechte na mě. :-) Však už první verze tahají trofejní kapry jedna radost.

Další nyní testované boilies je Milk shake!  Zasloužím si také po letech vyrábění smradů, mletí larev, červů, patentek, vyrábět něco voňavého.  Jak už název napovídá, tohle boilies bude postavené na mléčných proteinech, zejména skvělém 100% syrovátkovém proteinu. Tuhle surovinu nemá téměř nikdo v nabídce. Zákazníci, co ji ode mě kupují a vyrábějí si sami boilies, ji nemohou vynachválit. Samozřejmě boilies obsahuje spoustu surovin, které byste si asi do svého mléčného šejku nedali.  Co se týče příchutě, tak zatím laboruji s kombinacemi kvalitních esencí Malina, Smetana, Kondenzované mléko a Jahoda. Výsledné boilies by mělo být celoroční, vysoce atraktivní, na rychlé a závodní chytání. Po pár zkušebních verzích se zdá, že přesně takto funguje. Už má na kontě spoustu krásných ryb, 22,5 kg kapra ze svazovky i úspěch na závodech.

Oboje boilies čeká spousta testovacích verzí a padne jich do vody metráky, než je s teamem doladím. Free Fish není firma postavená na reklamních masážích, ale šíří se díky účinnosti produktů. Novinky budeme testovat rok, dva, tři  a budou šlapat na 200% nebo vůbec nepůjdou do prodeje. Pokud máte zájem mi s testováním pomoci a zkoušet nové produkty s naším teamem neváhejte mě kontaktovat.

Ondřej Kopačka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.