Novinky v obchodě Free Fish

29.06. 2020

I když mám krám zaměřený na kaprařinu, seženete u mě také vše na sumcařinu. Rozšiřuji sortiment zajímavých vláčecích nástrah. Ty si nechávám doporučovat a na krám beru údajné topovky. A pokud máte rádi chytání klasicky na rybičky, najdete u mě kvalitní splávky, háčky, zkrátka vše potřebné na dravce...Dále jsem doplnil další zboží od firmy Trakker......

Jsou mezi nimi i novinky jako pořádné stoly, dalekohled, nové obaly... Produkty Trakker jsou stylové a hlavně kvalitní. Za dobu co je prodávám jsem řešil jen jednu reklamaci, což beru jako prioritu, nechci na krámě žádný křápy. Rád vám s výběrem Trakker věcí poradím. Troufám si říct, že jsem na ně odborník. Sám spoustu věcí od nich používám a jsou velmi oblíbené i u chlapů z teamu. Třeba bivaky máme v teamu snad úplně všechny druhy, co Trakker dělá, každý si najde to svoje. Můžete se na ně zajet kouknout na naše setkání Free Fish cup. Jestli na jihu Čech sháníte Trakkera určitě se zastavte.

5efa5365672ae.jpg
5efa53705d2f5.jpg
5efa53786ffc5.jpg
5efa538353cf2.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.