AK Natural džus

Cena od: 260 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Mražená tekutá potrava, kterou vyrábím z živých patentek a červů. Přirozená potrava s neuvěřitelným vnadícím účinkem. Zkuste Natural džus trochu nalít do akvária s kapry, ale i jinými rybami, třeba u vody. To je jinačí kolotoč než, když tam nalijete nějakou klasickou tekutou potravu.


Využití je velmi široké. Já jej požívám jako jedinou tekutou složku do mraženého boilies TOTAL NATURAL v trojnásobném dávkování než klasický amino komplex tedy 150 ml/kg mixu. Primárně je tedy Natural džus určený k dipování boilies TOTAL NATURAL.


Můžete jej využít jako dip na jakékoliv boilies, pelety, rohlíkové boilies, pečivo atd. Jako atraktor do method mixů, krmítkových směsí a těst. Dále není lepší přirozená tekutá potrava do vašeho domácího boilies.


Jedinou nevýhodou je, že se musí uchovávat v mrazáku. Po vyjmutí z mrazáku v teplých dnech je potřeba jej do dvou dnů spotřebovat. V chladném počasí o něco déle. Při použití Natural džusu jako dipu nástrahy zalijte a nechte na nich džus zaschnout. Po zaschnutí už se nekazí mnoho dní. Když Natural džus posílám, lahve zabalím do bublinkové fólie a přijde Vám v pořádku. Obvykle ještě zamrzlý.

 


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.