O nás

Free fish - baits for monsters

Firma Free Fish byla založena v roce 2008 a já jsem její jediný majitel a také jediný stálý pracovník. :-) S našim teamem pro vás neustále vyvíjím nové produkty. Od začátku mám heslo "účinnost hovoří za vše". Firma není postavená na reklamní masáži, ale na účinnosti produktů. Vždy raději investuji do vývoje nového krmení než do reklamy. Což je cesta na dlouhou trať, ale postupně se vyplácí. Neustále přibývající spokojení zákazníci, rozrůstající se Free Fish team a hlavně stálost zákazníků a kluků z teamu mi dávají za pravdu, že dělám svojí práci dobře. Většina zákazníků i chlapů, co se přidají do teamu, už nic jiného nechtějí. Tak často slyším, že moje krmení je nejlepší na světě, že tomu věřím.

Nesmírně si vážím kladných ohlasů, zákazníků i našeho teamu a beru to jako závazek do dalších let v ničem nepolevit, makat a vyvíjet pro vás další skvělé produkty.

Ondřej Kopačka - Free Fish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.