Chilli / Lesní jahoda

Cena od: 239 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Tohle boilies se zrodilo tak, že při testování různých esencí jahody ve feederovém programu jsem narazil na Lesní jahodu. Ta zázračně ve všem funguje, od rohlíkáčů, přes pelety, popky, mehtod mixy, dipy všude byla výrazně lepší než jiné esence jahody. Takže první boilies v životě, kde jsem měl první vybranou esenci před mixem. Do toho po mě zákazníci a chlapi z teamu chtěli nějaké chilli boilies, tak jsem se do toho pustil.


Boilies mix Chilli je postavené na rybích moučkách, ptačích zobech, mléčných proteinech a játrech. Tedy taková klasická směs ze staré školy. Obsahuje krill, s kterým je chilli ověřená kombinace a mastné mini peletky. Samotné chilli jsem vybral dva druhy. Jedno mleté, které mám léty ověřené v mixu Ostrý zimní losos a druhé velmi hrubé. Díky hrubému chilli je každá kulička jinak pikantní a to může být pro kapry zajímavé.


Boilies Chilli / Lesní jahoda jsme pro vás s teamem testovali rok na všech typech vod. Proběhlo přes 20 různých verzí, přičemž jsem zkoušel zejména poměr chilli a pálivost. Fungovaly skvěle všechny verze, ale některé se přeci jen vyjímaly. Za finální verzi dám ruku do ohně.


Toto boilies je ideálně pikantní. Pokud na vaší oblíbené vodě mají kapři rádi extra ostré krmení, doporučuji boilies nadipovat nebo nasprejovat. Dip obsahuje skvělý chilli extrakt a sprej je jenom chilli extrakt s esencí a NHDC.


Celoroční, velmi atraktivní boilies.


Můj tip – udělat si krmné místo s Chilli / lesní jahoda a Ostrým zimním lososem. Tyhle boilies se k sobě skvěle hodí.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.