Dipované pelety - Total natural + AK Červ

Cena od: 320 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Unikátní Free Fish dipované pelety obsahují na gram přesně stejné množství atraktorů, extraktů, rybích a živočišných mouček jako boilies stejné příchuti. Stejně tak na mililitr přesně tekutých potrav, esencí a olejů. Liší se pouze tím, že pelety neobsahují čerstvá vejce a obsahují minimální množství surovin umožňujících napeletování.    


Prostě stejná lahůdka jako boilies, ale rozpustná. Navíc jsou veškeré Free Fish pelety nadipováné. Tedy po vhození do vody okamžitě fungují a uvolňují velké množství vůní a potravních signálů. Pod háčkem vydrží 3-6 hodiny, podle teploty vody a aktivitě menších ryb. Perfektní na rychlé chytání, na závody, do PVA punčoch a na krmení. Nejkvalitnější pelety na trhu!


Průměr 20 mm.


Total natural + AK Červ


Boilies a pelety založené na přirozené kapří potravě. Masové boilies s 0% rybích mouček je, myslím, jediné na světě! Neobsahuje dokonce ani žádné rozpustné extrakty a rozpustné suroviny, kterými se chlubím u ostatních Free Fish boilies. Každý výrobce tvrdí o každém boilies, jak je neokoukané, ale u Total naturalu je to skutečně pravda. Boilies obsahuje obří množství Moučky z larev, kterou si sám vyrábím, velké množství Patentkové moučky, kterou si sám vyrábím, Moučku z hmyzu, kterou si také sám vyrábím a další lahůdky.


V trvanlivé podobě a pelety Total natural dělám s AK Červ. Tento aminokomplex prošel řádným testováním. Testeři mi potvrdí, že verzí bylo skutečně mnoho. Mix výborných anglických esencí, kterým hraje prim Patentka. Tekuté potravy mají také co dočinění s patentkami. Ostatní složky AK a dipu Červ neprozradím. Trvanlivá verze je atraktivnější, rychlejší, vhodná i na závody.


Co mě skutečně překvapilo, je účinnost Total naturalu v ledové vodě. Po rozmrznutí přechytal všechno a to neobsahuje žádné rozpustné suroviny, ani koření. Tedy suroviny, které by mělo obsahovat boilies do studené vody. Tudíž jej mohu doporučit celoročně. Na systém počkat si na velkou rybu volte raději mraženou verzi, pro rychlejší chytání všech velikostí kaprů zvolte trvanlivou verzi Total natural s AK Červ.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.