Kořeněný smraďoch + AK Kořeněný smraďoch

Cena od: 260 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Vyvážená směs z rybích mouček, rybích proteinů, ptačích zobů a tepelně zpracovaných objemových přísad poskytuje kaprovi skvělou výživovou hodnotu. Směs dále obsahuje mletá semena několika druhů zeleniny, semena konopí a semena divoce rostoucích rostlin. Díky běžně nepoužívaným semenům semletých před výrobou tohoto boilies, se Smraďoch velmi liší od klasických rybích mixů.


Amino komplex kořeněný smraďoch je založen na masových a rostlinných derivátech, mořských přetrávených produktech a v neposlední řadě obsahuje i speciální koření. Místo esencí zde používám pouze přírodní dráždidla - Esenciální olej česnek, Tekutý česnekový extrakt a Kyselinu máselnou NBA.


Díky vyvážené směsi, rozumné hladině tuků a atrakčním složkám, funguje celoročně na všech typech vod. Kořeněný smraďoch je velký chytač kaprů, který se může řadit mezi mnohem dražší druhy boilies. Neobsahuje žádné uměle vytvořené příchutě, tudíž mu kapři důvěřují, vrací se na krmné místo a odměňují se spoustou záběrů. Hodí jak na masivní krmné kampaně, tak i na atraktivní chytání s pár kuličkami.


Smráďa je v nabídce téměř od počátku Free Fish. Za tu dobu dokázal dostat na podložku trofejní kapry ze všech typů vod ČR i zahraničí a je dlouhodobě naše nejprodávanější boilies.


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.