Krmítková směs - Ovocný speciál - doprodej

Cena: 139 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Krmítkové směsi Free Fish


Návnada určená k přilákání a udržení ryb na Vašem krmném místě, či chytání pomocí krmítek. Do krmítkovek při výrobě melu konopí, řepku, proso a další semena. Čerstvě mletá semena směsi krásně omastí a ovoní. Směsi obsahují pekařské výrobky, ptačí zoby, drcené i celé vločky. Podle druhu dále obsahují rybí moučky, ovocné moučky, koření, ovocné cukry a další dobroty.


Perníček - Nádherně vonící krmítková směs obsahující prvotřídní perníkové koření. Vhodná na celoroční lov kaprovitých ryb všech velikostí. Rybáři si ji nemohou vynachválit na rychlé chytání s feederem, method feederem a plavačkou. Výborná na závody v položené i v plavačce. Díky rychlé účinnosti je nejpopulárnější z trojice.


Ryba - Směs s velkým obsahem rybích mouček. Vhodná na pořádné kapry i pro dlouhodobější krmení. Své uplatnění má i v kaprařině.


Ovocný speciál - Krmítková směs s velkým obsahem ovocných mouček a ptačích zobů. Tyto suroviny propůjčují směsi jemnou ovocně-sladkou vůni. Výborná na amury, kapry i bílou rybu. Výborně se osvědčila do method feederových krmítek se sladkými popkami.


Použití – Krmítkovou směs vsypeme do mísící nádoby (kbelíku). Postupně přiléváme vodu a směs promícháváme až získáme správnou konzistenci k lovu s krmítkem, nebo tvoření vnadících koulí. Při promíchávání je možné přidat malé peletky, vařený partikl, červy, sekané žížaly a podobně.


Balení 2,5 kgVlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.