led lenser - H19R CORE

Cena: 5690 Kč
Kód: 502124
Výrobce: Led lenser
Popis zboží

Nové čelovky Ledlenser série H nabízí řadu špičkových svítilen s označením CORE pro každodenní použití.


Čelovka LEDLENSER H19R CORE je kompaktní dobíjecí svítilna s intuitivním ovládáním vhodná i do těch nejnáročnějších podmínek. Nabízí dva samostatné reflektory s maximálním výkonem až 3500 lm! Díky nim navolíte ideální kombinaci bodového a prostorového osvětlení.  Svítilna je vybavena technologií plynulého stmívání a také červeným světlem. Nová technologie čočky Multi-Core Optics distribuuje světlo rovnoměrně a bez ztrát.


Dá se zcela jednoduše vyjmout a oddělit od čelenky. Nový standardizovaný Ledlenser Connector umožňuje svítilnu přichytit na různá příslušenství (držáky, stativy) Ledlenser (nejsou součástí balení).


Díky inovativní technologii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svítilna odolná podle indexu IP68, tudíž je odolná proti prachu i ponoření do vody.


Svítilnu lze dobíjet pomocí nabíječky s odolným magnetickým konektorem.


Svítilna je vybavena transportním zámkem, indikátorem baterie, technologií Flicker Free zamezující mihotání světla, paměťovou funkcí a technologií back-up light, která při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.


Vztahuje se na ni prodloužená sedmiletá záruka. 


obsah balení: dobíjecí baterie, magnetický dobíjecí kabel 


PARAMETRY

CONSTANT CURRENT

Světelný tok: 3500/1600/800/200 lm
světelné funkce: Boost, Power, Mid Power, Low Power


Dosah světla: 300/230/150/80 m


Doba svícení: 4/7/20 h


OSTATNÍ

Hmotnost: 374 g


Baterie: Li-Ion


Kapacita baterie: 4800 mAh


LED: Xtreme LED


CRI (Color temperature index): 70


Certifikát odolnosti: IP68


Funkce:


Možnost stmívání
Transportní zámek
Flicker free
Paměťová funkce
Záložní světlo
Červené světlo


Teplota světla: 6000-7500 K


Test pádu z výšky: 1.5 m


TECHNOLOGIEPozlacené kontakty


Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.


Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.Cooling Technology


Dvouvrstvý chladič pro maximální efektivitu odvodu tepla od LED čipu.Magnetic charge system


Magnetické dobíjení pomocí magnetického konektoru.Temperature Control System


Temperature Control Systém chrání svítilnu proti přehřátíDobíjecí svítilna


Tato ikona značí dobíjecí svítilnu.FLICKER FREE


Pokročilá technologie zamezující nechtěnému mihotání světla a vzniku nežádoucích stroboskopických efektů (které jsou patrné například při snímání svítilny kamerou či fotoaparátem).MULTICORE OPTICS


Oproti tradičním reflektorovým čočkám od LEDLENSERu jsou svítilny s technologií MULTICORE OPTICS vybaveny speciálním sklem s mnoha drobnými čočkami. Ty ještě dokonale směřují světlo tak, aby byl výkon svítilny co nejefektivnější.FUSION BEAM


Díky technologii dvou na sobě nezávislých čoček mohou svítilny s technologií FUSION BEAM ideálně nastavit světelný výkon tak, aby svítilna ideálně osvětlovalaVlastnosti

Značka: Led lenser

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.