Method mix - Kořeněná ryba

Cena od: 139 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Method mix s vysokým obsahem rybích mouček. O vysokou dráždivost se v mixu stará ideální obsah chilli moučky, česneku a špetka pepře. Drcené i celé krevety zaručují vzlínavost method mixu a to, že pod vodou způsobí pořádný poprask. Při celoročním testování s krmením a obalováním olov tímto method mixem jsme byli vždy mile překvapeni rychlostí jakou dokáže kapry všech velikostí nalákat na krmné místo a přimět je k záběru. Výborná návnada do ledové vody a na závodní chytání!

Výborně funguje v krmítkách, obalený na olovu či v PVA punčoše s popkami Ledový šok.
Skvěle se hodí jako návnada k boilies Ostrý zimní losos + AK ledový šok, k tomuto boilies je díky stejnému koření přímo předurčený. Chybu neuděláte také v kombinaci s Kořeněným smraďochem či Kořeněnou brusinkou. Můžete jej ovšem použít jako magnet k přilákání kaprů k jakýmkoliv nástrahám. Smíchejte s vodou, nadělejte krmné koule, vhoďte do vody a uvidíte jeho rychlost.

 Balení - 1 kg igelitový sáček
            - 5 kg v hranatém kbelíkuVlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.