Method mix - Ryba / játra

Cena od: 139 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Method mix s vysokým obsahem rybích mouček. O atraktivitu se starají játrové produkty. Obsahuje velké množství mletého i celého konopí a mleté ovesné a kukuřičné vločky. Drcené i celé krevety zaručují vzlínavost method mixu a to, že pod vodou způsobí pořádný poprask.


 Tento mix má za sebou několikaleté testování než dospěl k finální podobě. Pomohl nám již na spoustě závodů. Například k druhému místu na Carp marathonu Praha, kde jsme krmili v podstatě jenom tímhle methoďákem. K prvnímu místu na zimním závodě Winter carp Letný a spoustě dalších. S tímto methoďákem jsem si opravdu vyhrál a je nejlepší na trhu pro lov kaprů všech velikostí, včetně trofejních kusů. Můj celoroční favorit


Výborně funguje v krmítkách, obalený na olovu či v PVA punčoše s popkami Čerstvý uzený losos. Tahle kombinace je smrtící.
Skvěle se hodí jako návnada k boilies Červený játrový losos + AK čerstvý uzený losos, Ocean master, Kořeněný smraďoch, Veselská klobása a dalším nástrahám obsahujícím játra, rybí moučky a mořské produkty.


Balení - 1 kg igelitový sáček
           - 5 kg v hranatém kbelíkuVlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.