Nafukovací člun boat007 CW290 Green

Cena: 19300 Kč
Kód: CW290
Výrobce: Boat 007
Popis zboží

Nafukovací člun boat007 CW290 Green, Nafukovací čluny modely CW - pouze v zelené barvě. Nové modely CW s pevnou skládací podlahou z voděodolné překližky poskytují větší komfort a pohodlí díky své vnitřní šířce! Nové modely ocení především rybáři na závážení, nebo jako tender k větší lodi. Jednoduše je určen pro uživatele, kteří potřebují více pohodlí a více prostoru.  Díky své šířce jsou velmi stabilní a prostorné.


Model CW se vyrabí v zelené barvě, s pevnou skládací podlahou z voděodolné překližky. Člun je lehký, snadno sbalitelný a rozbalitelný během pár minut. Člun má posuvné sedačky! PVC materiál je několikavrstvý o síle 1100g/m2 a je na něj 5 let záruka. Tyto modely mají tepelně svařované spoje (spoj tubusů je naprosto bez lepidla, takže lepidlo nestárne když tam není), na spoje a dvojitě lepené držáky. Navíc naše spoje jsou ze 4 vrstvev materiálu (viz.obrázek) s použitím velmi kvalitního francouzského lepidla, díky tomu je na spoje 3 letá záruka.


U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho právě proto, že dost často se spoje lepí ručně a nanáší se někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost u člunů svařování. Dalším důležitým faktorem je použití velmi kvalitního lepidla.


Rozměry pro přepravu:


podlaha 110x70x10 cm


člun 130x55x35 cm 


Parametry: délka    2,90 mšířka               1,75 mpočet osob                              4hmotnost                             60 kgnosnost510 kgmax. výkon motoru6 Hppočet komor 3 + kýlpodlahaskládací Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, posuvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, skládací podlaha,  Vlastnosti

Značka: Boat 007

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.