Ostrý zimní losos + AK Ledový šok

Cena od: 480 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Mix Ostrý zimní losos vychází z mého nejúspěšnějšího mixu Červený játrový losos. Obsah játrových produktů ve všech jejich podobách jako obsahuje mix Červený játrový losos zůstal zachován. V mixu je obsaženo mnohem větší množství rozpustných rybích mouček a rozpustných enzymaticky upravených komponentů. Jak už název napovídá, mix obsahuje Chilli a další koření. Poměr a druhy jsme s teamem ladili celý rok 2014 a 2015. Ptačí zoby do mixu používám ve velmi hrubé formě, čímž zhrubla struktura celé nástrahy. Díky tomu boilies skvěle uvolňuje atraktory a vůně. 


Amino komplex Ledový šok obsahuje ty nejlepší a nejdráždivější tekuté potravy, které fungují skvěle i v úplně ledové vodě. Prozradím, že jako atraktory do AK používám brutální kombinaci nejlepší Anglické smetanové esence, esenciálního oleje česnek a asafoetidu. Nádherně vonící esence Smetana se skvěle se uvolňuje i v chladné vodě před zámrzem či po rozmrznutí. Kvalitní E.O. česnek je snad nejosvědčenější atraktor do studené vody, z boilies, AK a dipu přímo těká. Mírná dávka asafoetidy AKáčku dodala správný šmrnc.


Už při testování toto boilies dosahovalo obrovských počtů záběrů od kaprů všech velikostí po celý rok. Pokud si chcete pořádně zachytat, pokud rádi chytáte ve studené vodě, či se chystáte na závody, je toto boilies jasnou volbou.


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.


 Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.