Total natural + AK Červ

Cena od: 390 Kč
Kód:
Výrobce: FreeFish
Popis zboží

Stálice ve v naší nabídce celoročně, výborně fungující na všech typech vod. Koukněte na youtube kanál Free Fish TV, facebook Free Fish nebo zde do zpráv kolik Total natural chytá kaprů. Má na kontě několik kaprů z českých svazovek přes 28 kg a ze slovenské přehrady Králová dokonce kapra přes 30 kg!


Boilies založené na přirozené kapří potravě. Masové boilies s 0% rybích mouček je, myslím, jediné na světě! Neobsahuje dokonce ani žádné rozpustné extrakty a rozpustné suroviny, kterými se chlubím u ostatních Free Fish boilies. Každý výrobce tvrdí o každém boilies, jak je neokoukané, ale u Total naturalu je to skutečně pravda. Boilies obsahuje obří množství Moučky z larev, kterou si sám vyrábím, velké množství Patentkové moučky, kterou si sám vyrábím, Moučku z hmyzu, kterou si také sám vyrábím a další lahůdky.


V trvanlivé podobě Total natural dělám s AK Červ. Tento aminokomplex prošel řádným testováním. Testeři mi potvrdí, že verzí bylo skutečně mnoho. Mix výborných anglických esencí, kterým hraje prim Patentka. Tekuté potravy mají také co dočinění s patentkami. Ostatní složky AK a dipu Červ neprozradím. Trvanlivá verze je atraktivnější, rychlejší, vhodná i na závody.


Co mě skutečně překvapilo, je účinnost Total naturalu v ledové vodě. Po rozmrznutí přechytal všechno a to neobsahuje žádné rozpustné suroviny, ani koření. Tedy suroviny, které by mělo obsahovat boilies do studené vody. Tudíž jej mohu doporučit celoročně. Na systém počkat si na velkou rybu volte raději mraženou verzi, pro rychlejší chytání všech velikostí kaprů zvolte trvanlivou verzi Total natural s AK Červ.


Boilies jsou standardně v průměru 20 mm a 24 mm.


Na objednávku také v průměru 16mm a 30 mm. Pokud chcete tyto průměry, stačí napsat do poznámky při dokončování objednávky.Vlastnosti

Značka: FreeFish

Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.