Akce na levnou tojici do 18. září!

04.09. 2022

Pozor akce

Pozor akce!
Nejlepší 4 měsíce pro lov trofejních kaprů jsou tady! A po roce zase sleva na oblíbenou trojici nejlevnějších boilies Free Fish - Krill/Seafood, Kreveta/Švestka a Tuňák/Kaviár a doplňky k nim - Tekuté dipy, Mražená těsta. Zřejmě se jedná o nejlevnější boilies na trhu. Levnější konkurenční kuličky se rozpadají do pár hodin, tedy jsou to spíše kuličkové pelety. Na mnoha revírech jsou rozpadavé kuličky krmení pro bílou rybu. Boilies Free Fish se dělá z čerstvých vajec a kvalitních surovin. Vydrží pro kapry nápor bílé ryby a pokud je třeba vydrží nastražené dlouhou dobu.
 
Vybavte se na podzimní sezónu tímto perfektním boilies za senzační cenu. Tu si mohu u takto kvalitního boilies dovolit jen díky tomu, že cílím na koncové zákazníky. Marže obchodníků, doprava do obchodů atd. spolkne až polovinu konečné ceny. Produkty Free Fish seženete pouze v mé prodejně nebo na mém e-shopu. Proto je u nich vždy skvělý poměr cena/kvalita. Nyní můžete využít 10% slevu na trojici boilies určenou pro masivní krmení. Vše včetně popisků naleznete zde na stránkách. Akce potrvá týden do 18. září.
 
Tyhle boilies používá na zákrm či předkrmování celý náš team na téměř každé rybařině. Ale rozhodně není jen na krmení. Přikládám pár fotek úlovků na tyhle koule na náš Facebook - https://www.facebook.com/freefish.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.