Akce - 10 % + Chilli / Lesní jahoda zdarma!!!

17.09. 2023

Jako každý rok touhle dobou udělám týdenní akci....

... Můžete se výhodně vybavit s 10% slevou na veškeré krmení na nejlepší tři kaprařské měsíce v roce, které nás čekají. Jak vždy píšu firma Free Fish nedodává krmení do obchodů, díky tomu si mohu dovolit při nepřekonatelné kvalitě skvělé ceny pro koncové zákazníky. Zejména u 10 Kg baleních na které se soustředím jsou ceny nízko jak, jen to jde. Výborné boilies Krill/Seafood, Tuňák/Kaviár, Kreveta/Švestka za 1200 Kč / 10 kg, Method feeder mixy 10 kg za 490 Kč, skvělé pelety Kořeněný smraďoch 10 kg / 1980 Kč a další, nyní ještě se slevou…
 
Jelikož mi každý den voláte a píšete, že chcete ozkoušet testované boilies Chilli / Lesní jahoda, tak ještě přidám akci i na něj.
 
Při nákupu nad 1000 Kč přidám k objednávce 1 kg.
Při nákupu nad 3000 Kč přihodím 3 kg + těsto.
Při nákupu nad 10 000 Kč přihodím 10 kg + těsto a tekutý dip.
 
Obě akce platí do neděle 24. září 2023 jak zde na webu, tak v obchodě.
Boilies Chilli / Lesní jahoda je bomba na počty záběrů, ale chutná i velkým kaprům. Má na kontě kapry přes 20 kg ze svazových i soukromých vod. Na našem facebooku nyní najdete příspěvek s úlovky na tuhle chystanou pecku za rozumnou cenu.
 
Přeji vám mnoho pěkných úlovků v právě začínající hlavní kaprařské sezóně. ???? Petrův zdar!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.