Chilli / Lesní jahoda

01.02. 2024
Chilli / Lesní jahoda
Hlavní novinka 2024, produktová řada na kterou jsem fakt hrdý. Za rok testování má na kontě nádherné úlovky ze všech typů vod včetně macků přes 20 i 25 kg. Celoroční, atraktivní nástraha za skvělé peníze.
 
 
Tohle boilies se zrodilo tak, že při testování různých esencí jahody ve feederovém programu jsem narazil na Lesní jahodu. Ta ve všem zázračně funguje, od rohlíkáčů, přes pelety, popky, mehtod mixy, dipy, všude byla výrazně lepší než jiné esence jahody. Takže první boilies v životě, kde jsem měl první vybranou esenci před mixem. ???? Do toho po mě zákazníci a chlapi z teamu chtěli nějaké chilli boilies, tak jsem se do toho pustil.
 
Boilies mix Chilli je postavený na rybích moučkách, ptačích zobech, mléčných proteinech a játrech. Tedy taková klasická směs ze staré školy. Obsahuje krill, s kterým je chilli ověřená kombinace a mastné mini peletky. Samotné chilli jsem vybral dva druhy. Jedno mleté, které mám léty ověřené v mixu Ostrý zimní losos a druhé velmi hrubé. Díky hrubému chilli je každá kulička jinak pikantní a to může být pro kapry zajímavé.
 
Boilies Chilli / Lesní jahoda jsme pro vás s teamem testovali rok na všech typech vod. Proběhlo přes 20 různých verzí, přičemž jsem zkoušel zejména poměr chilli a pálivost. Fungovaly skvěle všechny verze, ale některé se přeci jen vyjímaly. Za finální verzi dám ruku do ohně.
 
Toto boilies je ideálně pikantní. Pokud na vaší oblíbené vodě mají kapři rádi extra ostré krmení, doporučuji boilies nadipovat nebo nasprejovat. Dip obsahuje skvělý chilli extrakt a sprej je jenom chilli extrakt s esencí a NHDC. Doporučuji vyzkoušet také popky a obalování těstem.
 
Jak jsem již mnohokrát psal, nedodávám do obchodů a soustředím se na koncové zákazníky. Díky tomu si mohu dovolit skvělý poměr cena / kvalita. Zároveň bych chtěl a do velké míry už tomu tak je, být jako velkoobchod pro vás zákazníky a prodávat hlavně velká balení. Ušetřete mě nekonečného balení kilovek a nabídnu vám výhodné desetikilovky. ???? Boilies Chilli / Lesní jahoda 10 kg za 1990 Kč a vše ostatní seženete na zde na webu. A nezapomeňte na zimní slevu do 20.února.
 
Přeji vám úspěšnou přicházející sezónu!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.