Novinky 2021

19.02. 2021
Novinky 2021 + soutěž
Novinky pro letošní rok jsou tady!

 

Nejzásadnější novinkou je dva roky testované boilies na všech tipech vod - Milk shake a ucelená řada produktů k tomuto boilies. Originální nádherně vonící boilies s vysokým obsahem mléčných proteinů a mléka s Malinovo/mléčnou příchutí. Obsahuje tolik mléčných produktů, že v podstatě nejde vyrábět strojně. Více se o tomto celoročně skvěle fungujícím boilies přečtete na webu. Stejně tak i o celé produktové řadě obsahující i pop up boilies v nových obalech. Tyto pevné obaly s vložkou proti vysychání postupně dostanou všechny popky. Novinkou pro letošní rok jsou také Pop a Zig spreje. Ty slouží k nejsilnějšímu zatraktivnění nástrah. Obsahují čisté atraktory - esence, sladidla či kyseliny stejné jako obsahuje daná produktové řada. Vřele doporučuji při chytání na samotné popky nebo zig rig pěnové nástrahy. Postupně přibudou k novinkám i nové oblečení Free Fish a další vychytávky. Vše naleznete zde na stánkách.
 
Každý rok touto dobou spouštím slevu do konce února na všechny FF produkty 15%, na suroviny 10%, jako kompenzaci za to, že mě nepotkáte v Praze na výstavě. Letos tam nepotkáte nikoho, ale o slevu vás nepřipravím, ani o pravidelnou soutěž. Stačí být fanouškem FB stránky Free Fish a sdílnout příspěvek s novinkami. Vylosuji 1.3.2021 dva soutěžící, kteří dostanou kilčo boilies Milk shake a vše k němu - dip, suchý dip, těsto, popky a sprej.
 
Přeji vám v začínající sezóně spoustu úspěchů!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.