První vycházky, sezóna je tady!

09.02. 2020

Zprávu napsal: Ondřej Kopačka

Hned prvního ledna jsem vyrazil na zahraniční výpravu a od té doby jsem na rybách nebyl. Sejmula mě chřipka dlouho se mě držela. Do toho spousta práce. Díky tomu jsem na svazovkách v okolí prošvihl podle mě nejlepší období z roku a to je první 3-4 dny po rozmrznutí. Těšil jsem se k vodě jako malej a došel jsem si dvakrát předkrmit. Dohromady jsem do vody naházel 10 kg boilies Tuňák/kaviár, které je dělané na masivní zákrmy a dlouhodobé udržení kaprů na lovném místě + jsem vždy přikrmil pár hrstí koulí na které jsem chytal. Už jsem párkrát psal, že v zimě chytám stejně jako celý rok. Stejné návazce, do PVA punčochy pouze půlky boilies, krmím pouze boilies... Pořád to samé dokola. :-) Ale s pořádnýma koulema to funguje celoročně.

Předvčírem jsem vyrazil prvně k vodě. Ale jen na chvíli a nic jsem nechytil. Včera už jsem měl v plánu vydržet. Také se mnou byl Kuba a ve dvou to u vody přeci jen více baví. A byla to neuvěřitelná zimní vycházka plná záběrů. Někteří kapři srali Tuňáka, vše fungovalo jako v létě. Kuba tahal na Ostrého zimního lososa a nej kapra měl 9,6 kg, s tím se s vámi podělil ve své zprávě. Já tahal na jednu dvacítku testovaného boilies Ocean master a na druhém prutu jsem měl 16 mm Milk shake s půlkou popky Milk shake obalené v těstě. Chytli jsme 8 kaprů a třešničkou na dortu byl před desátou hodinou krásný šupináč 12 kg na Milk shake.

Tohle boilies pro vás nyní s teamem testujeme a mě hrozně baví a chytám na něj jedním prutem pořád. Baví mě, jak na něj pořád a všude něco bere, sice třeba malí kapři, ale nakonec neodolá i pořádný kus. Jako Žižkovi 22,5 kg na závodu Stairs, mě na malé řece, zkrátka překvapuje všude možně. Také se mi líbí, že se člověk u vody nehrabe pořád ve smradech, ale také v něčem nádherně vonícím. A v neposlední řadě Milk shake bude další boilies, které nebude nikdo kopírovat. Při velkém dávkování mléčných proteinů (syrovátkový protein, Kaseináty, sušené mléčné produkty...) se boilies samozřejmě velmi špatně zpracovává. V průmyslových linkách je tohle boilies nemožné vyrobit. I při poctivé ruční práci jste si asi všimli, že to nejsou žádné hezké, pravidelné kuličky, ale účinnost to vynahradí. ;-)

5e3fe4fea843f.jpg
5e3fe5a3d8c2e.jpg
5e3fe50cce06f.jpg
5e3fe5cf82379.jpg
5e3fe71c6793f.jpg
Zobrazeno: 688 x
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.